Перший етап Всеукраїнського конкурсу «Моє резюме: знято!», організованого Goethe-Institut в Україні пройдено!

З 1 березня по 30 квітня 2018 року Goethe-Institut в Україні проводив Всеукраїнський конкурс учнівських відеороликів «Моє резюме: знято!». Робота Мерзлової Руслани, учениці Маріупольського професійного ліцею автотранспорту (викладач Антоніна Володимирівна Єрмакова) увійшла до 15 найкращих по всій Україні. Наступним етапом буде симуляційна гра «AssessmentCenter», яка відбудеться в жовтні 2018 року в Києві.

 

 

Щоб краще викладачі змогли підготувати своїх підопічних до участі в фінальному етапі конкурсу, Goethe-Institut провів семінар підвищення кваліфікації «Міст до професійної освіти – німецька у навчальних закладах системи професійно-технічної освіти України», який відбувся 18-20 червня в Києві. Викладач німецької мови Антоніна Єрмакова взяла активну участь у практикумі з розробки власних методичних рекомендацій щодо підготовки учнів до участі у симуляційній грі «AssessmentCenter» та в обговоренні методів проведення профільно орієнтованого уроку німецької мови (на рівнях А1-А2). Але найбільше задоволення педагог отримала від безпосереднього спілкування з носіями мови, участі в різних формах роботи, від дружньої атмосфери, зустрічі з уже знайомими педагогами.

 

Викладач і учениця сповнені оптимізму і вже розпочали підготовку до участі в заключному етапі. Бажаємо їм успіхів і заслуженої перемоги.