Цікаве креслення

Протягом тижня з 26.02.2018 р. по 02.03.2018 р. в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту були проведені заходи в межах Тижня креслення.

 

Протягом тижня учні розв’язували розвиваючі задачі з креслення та головоломки. Що сприяло розвитку кмітливості, продуктивного мислення та наполегливості, а також поглибило знання учнів про проекції.

 

Перевірити свою спостережливість та уважність учні змогли, взявши участь у вікторині «Цікаве креслення», виконавши низку вправ, запропоновану викладачем.

 

15 учнів взяли участь в Олімпіаді з креслення, виконуючи креслення в прямокутних проекціях з виконанням розрізу. Переможець візьме участь в Обласній олімпіаді з креслення.

 

За кресленнями на виробництві виготовляють різні предмети, за кресленнями можна з’ясувати будову виробу. Креслення також пов’язане з природою. Переконавшись в цьому, учні виробили стіннівки «Креслення – мова техніки» та «Природа і креслення».

 

Позмагатись в якісному виконання креслень мали змогу всі бажаючі. За результатами конкурсу «Технічні креслення» була організована виставка кращих робіт.

 

В кінці тижня найактивніші та вправніші учні отримали нагороди і грамоти.