Тиждень з професії «Електрогазозварник, газорізальник»

Тиждень з професії «Електрогазозварник, газорізальник» в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту складався із заходів теоретичного спрямування зі зварювального виробництва та конкурсу практичних робіт у зварювальній майстерні.

В перший день тижня учні групи 12 працювали на уроці з використанням комп’ютерних технологій, виконуючи завдання, що стосуються газорізання.

Учні, що навчаються за даною професією, протягом тижня брали участь у грі-конкурсі «Найрозумніший», виконували картки-тести, розв’язували кросворди, малювали стіннівки.

 


Гарно проявили себе учні групи 22 на відкритому уроці за темою «Високопродуктивні способи зварювання», який провела викладач спецтехнології Дейко В.А. в кінці уроку учні провели самоаналіз та визначили найактивніших учнів на уроці: Ільюшенков А. та Половінкін І.

Практичні роботи учні виконували під час конкурсу «Найкращий зварник». Завданням учнів було виконати зварювання штикових швів з двох деталей в нижньому та вертикальному положеннях. За результатами виконаних робіт були присвоєні наступні місця:

І – Літвінов А. (гр.12), Шелестун Є (гр. 22)
ІІ – Бабенко Д. (гр. 12), Потапчик А. (гр. 22)
ІІІ – Уніят І. (гр. 32), Кузьменко А. (гр. 32)

За результатами практичних робіт в майстерні та виконаних теоретичних завдань кращі учні були нагороджені Почесними грамотами.

Бажаємо всім з кожним разом вдосконалювати свої знання та уміння!