Хімія та біологія в сучасному житті

Саме під таким гаслом цього року пройшов тиждень хімії та біології в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту. Кожен день тижня був по-різному цікавий і корисний.

Учні підготували стіннівки за темою «Формула здоров’я», з яких можна було дізнатись про згубний вплив неправильного харчування та шкідливих звичок на здоров’я людини, окремо про вплив різноманітних хімічних та біологічних добавок на молодий організм.

 


Викладач хімії та біології Косих Т.К. запросила всіх бажаючих на літературний журнал «Вплив навколишнього середовища на здоров’я людини», який складався з чотирьох сторінок:

І – Хімічні забруднення середовища та хвороби людини
ІІ – Біологічні забруднення та хвороби людини
ІІІ – Вплив звуків на людину
ІV – Харчування та здоров’я людини

Під час години спілкування «Хімія в побуті» учні мали змогу поговорити про безпеку поводження з побутовими хімікатами.

Цікавою інформацією поділились учні другого курсу, підготувавши презентацію про одного з основоположників фізичної хімії та хімічної динаміки «М.М.Бекетов – 190 років з дня народження».

Також протягом тижня учні та працівники ліцею проводили досліди, брали участь у конкурсах стіннівок, рефератів та кросвордів. У всіх залишились гарні враження, купа емоцій, новий досвід та усвідомлення важливості здорового способу життя.