Тиждень автомобіліста в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

Традиційно до Дня автомобіліста в МПЛА проходить тиждень, присвячений професії «Слюсар з ремонту автомобілів, водій категорії «С».

Тиждень розпочався з мультимедійної лекції «Світова історія створення автотранспорту», яка проходила в автолабораторії. Лекція буда дуже змістовна, цікава та містила гумористичну інформацію з історії автопрому та учнівської практики.

 


Учні груп, які вже проходять уроки практичного водіння, показували майстерність керування вантажним автомобілем в контраварійних умовах. Під час цього змагання для учасників складались ситуації у вигляді різноманітних перепон, які учень повинен розгледіти, проаналізувати та обрати правильне рішення, щоб уникнути аварійної ситуації.

На третій день для учнів всіх груп професій автомобільного напрямку була проведена інтелектуальна гра  «Брейн-ринг». Учасники змагались за різноманітними напрямками: вгадували автовиробника за логотипами, складали дорожні знаки з пазлів, відгадували загадки на час, виконували тестові завдання. Учні і гості також дізнались багато цікавих і корисних фактів про автомобілі та їх виробників.

Викладач спецдисципліни Кононенко Іван Анатолійович провів відкритий урок «Регулювальник», на якому учні отримали нову інформацію та застосовували її на практиці,  вирішуючи різноманітні ситуації на дорогах.

І, звичайно ж, не обійшлося без стіннівок, присвячених тижню автомобіліста.

В п’ятницю на лінійці були підведені підсумки тижня, а учасники нагороджені грамотами, солодкими і корисними призами.