Конкурс «Кращий зварювальник ліцею»

Конкурс «Кращий зварювальник ліцею» в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту (64).

Згідно з планом роботи ліцею протягом другого тижня грудня вже традиційно в ліцеї пройшов тиждень з професії «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, контролер зварювальних робіт».

Заздалегідь учні кожного курсу підготували тематичні стіннівки.

Викладач спецдисциплін провела відкриті уроки в групах І курсу («Моя професія – «Зварювальник») та ІІІ курсу («Виготовлення зварювальних металоконструкцій»). А також провела тестування серед учнів І, ІІ, ІІІ курсів. За кількістю набраних балів визначили призові місця за рівнем теоретичної підготовки учнів зі «Спецтехнології».
Учні, що відвідують гурток «Зварювальник» презентували макети зварювальних постів ручного та напівавтоматичного зварювання.А головною подією тижня став саме конкурс професійної майстерності «Кращий зварювальник ліцею». У зварювальній майстерні ліцею учні виконували практичне завдання – зразки з двох деталей в нижньому положенні. За результатами конкурсу визначився Кращий зварювальник МПЛА.Кращі учні та активні учасники тижня були нагороджені грамотами та заохочувальними призами на урочистій лінійці.