м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Крізь роки промовляє до нас Леся Українка, вклавши у вуста Мавки, героїні чудової «Лісової пісні», ці особливо яскраві слова, що стали пророчими для самої поетеси, яка в собі, у своєму серці несла вогонь поезії, вогонь любові. Ця тендітна жінка виявилася мужнішою за багатьох чоловіків, бо інколи мужність потрібна вже для того, щоб просто жити.

Детальніше...

Вже традиційно на ІІ тижні лютого в МПЛА проводиться Тиждень іноземної мови.

Протягом тижня учні взяли участь у конкурсах та заходах, де мали змогу продемонструвати свої знання з англійської та німецької мов, а також свою обізнаність у краєзнавстві. Додаткову інформацію з цього питання учні могли дізнатись зі стіннівок та інформаційних бюлетенів.

Детальніше...

15 травня 2019 р. керівник та викладач фізичного виховання Маріупольського професійного ліцею автотранспорту  сумісно з членами Маріупольського клубу альпінізму та гірського туризму «Скіфи» провели для учнів ліцею Туристичні старти.

Детальніше...

5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Детальніше...

Copyright © 2020. МПЛА 64