Підбиваючи підсумки жовтня

Серед великої кількості конкурсів і заходів, в яких брав участь Маріупольський професійний ліцей автотранспорту протягом жовтня, варто відмітити наступні перемоги.

 

Перший етап Всеукраїнського конкурсу «Моє резюме: знято!», організованого Goethe-Institut в Україні пройдено!

З 1 березня по 30 квітня 2018 року Goethe-Institut в Україні проводив Всеукраїнський конкурс учнівських відеороликів «Моє резюме: знято!». Робота Мерзлової Руслани, учениці Маріупольського професійного ліцею автотранспорту (викладач Антоніна Володимирівна Єрмакова) увійшла до 15 найкращих по всій Україні. Наступним етапом буде симуляційна гра «AssessmentCenter», яка відбудеться в жовтні 2018 року в Києві.

 

КВЕСТ «Захищене і здорове покоління»

27 квітня  2018 року у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту    пройшов квест з охорони праці , присвячений Міжнародному Дню охорони праці.  У заході приймали участь учні 1 та 2  курсі.Перед початком квесту з привітальним словом до  команд звернувся гість заходу, головний державний  інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у м. Маріуполь Шаптала С.Є.  У ігровій формі команди відповідали на запитання з пожежної безпеки, електробезпеки, надання першої допомоги та ін. Незвичайна  форма проведення заходу, дружня невимушена обстановка, проблемні ситуації з реального життя та творчий підхід до виконання завдань – все це дуже сподобалось учням та педагогам та стане у нагоді у подальшому житті.