м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
+38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Бібліотекар МПЛА Анжела Савенко взяла участь в обласному конкурсі буктрейлерів «Калейдоскоп ненудних книг».

Буктрейлер – це новий жанр рекламно-ілюстративного характеру, що поєднує в собі літературу, кіно, рекламу та Інтернет технології. Основне завдання буктрейлера – яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання.

Завершився другий день регіонального відбору міжнародного конкурсу WorldSkills Ukraine 2021/2022 в Донецькій області.

Змагання у компетенції «Перукарське мистецтво» проходило на базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту. Учасники та журі конкурсу, гості ліцею були приємно вражені умовами проведення заходу. Конкурс проходив у світлих, комфортних, щойно відремонтованих приміщеннях гуртожитку ліцею. Робоче місце кожного учасника конкурсу було укомплектовано новими меблями та перукарським обладнанням. Це стало можливим завдяки допомозі Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Детальніше...

Дуже хвилююча мить для здобувачів освіти.... В ліцеї відбулася посвята в першокурсники. Співали,  танцювали, пародіювали, грали та відігравали ролі. Серед нових членів нашої ліцейної родини дуже багато талантів. Наше завдання – не втратити їх і розвинути.

Детальніше...

Крізь роки промовляє до нас Леся Українка, вклавши у вуста Мавки, героїні чудової «Лісової пісні», ці особливо яскраві слова, що стали пророчими для самої поетеси, яка в собі, у своєму серці несла вогонь поезії, вогонь любові. Ця тендітна жінка виявилася мужнішою за багатьох чоловіків, бо інколи мужність потрібна вже для того, щоб просто жити.

Детальніше...

Вже традиційно на ІІ тижні лютого в МПЛА проводиться Тиждень іноземної мови.

Протягом тижня учні взяли участь у конкурсах та заходах, де мали змогу продемонструвати свої знання з англійської та німецької мов, а також свою обізнаність у краєзнавстві. Додаткову інформацію з цього питання учні могли дізнатись зі стіннівок та інформаційних бюлетенів.

Детальніше...

Copyright © 2020. МПЛА 64