м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Партнерство задля успіху

ХАКАТОН – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ПРО РЕЗУЛЬТАТ, А Й ПРОЦЕС 

Кожен викладач може стати справжнім локомотивом, який рухає вперед суспільство, формує світогляд, інтереси, переконання своїх учнів, а через них – покращує людський капітал всієї країни. Важливо дати викладачам інструменти для таких великих змін!

Протягом тижня з 21.04.2020 до 24.04.2020 педагогічні працівники Маріупольського професійного ліцею автотранспорту: Світлана Пічкур (заст. дир. з НВхР), Юлія Кутєпкіна (психологиня), Оксана Михавчук (викладачка) взяли участь в онлайн фокус-групі «STEM-хакатон» (Women's League of Donechchyna Mariupol), що проходив у рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

4 дні онлайн-занять були присвячені таким питанням:

- як зробити свій навчальний заклад територією, вільною від гендерних та інших стереотипів,

- як сформувати місце, де дівчата та хлопці можуть вільно розвиватися і реалізовувати свій потенціал.

За період онлайн-навчання на Хакатоні команди-учасниці мали змогу розробити по-справжньому важливі та корисні інноваційні проєкти для своїх закладів освіти, підготувати і презентувати свої напрацювання.

Партнерами навчання були: Маріупольська Спілка Молоді, Фонд Развития Мариуполя, Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Агенція розвитку Мелітополя, Громадська організація "Нова ініціатива "Надія"

15.05.2020 р. представниця Ради жінок Донеччини особисто привітала наших колежанок, вручила їм сертифікати, корисні та практичні подарунки.

Copyright © 2020. МПЛА 64