Тиждень іноземної мови

У Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту проведено тиждень іноземної мовиВ межах тижня іноземної мови з 15.02. по 19.02. були проведені декілька заходів.


Розпочав тиждень конкурс «Найкраща стіннівка до дня закоханих», в якому взяли участь учні всіх груп. Учні намалювали дуже яскраві і цікаві стіннівки з використанням ліричних віршів англійських та німецьких авторів. В оцінюванні робіт взяли участь як учні, так і працівники ліцею.

Також був проведений конкурс «Найкраща поробка до Дня закоханих», у якому учні мали змогу проявити свої творчі здібності.Протягом тижня учасники «Англійського об’єднання» нашого ліцею проводили соціальне опитування серед викладачів, майстрів та учнів на тему «Важливість вивчення іноземної мови в сучасному світі», в межах якого були проведені міні-тести на загальні знання з іноземної мови. за результатами опитування ми визначили «Найкращого знавця іноземної мови в МПЛА».На уроках іноземної мови були проведені бесіди про країни, мови яких вивчаємо. Мова йшла про цікаві факти, традиції, історію та сучасність Великої Британії та Німеччини. Отримані знання учні змогли застосувати під час участі у грі «Що? Де? Коли?»