Тиждень фізики та інформатики

У Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту проведено тиждень фізики та інформатикиПротягом тижня були проведені наступні заходи:

Усний журнал «110 років із дня народження видатного авіаконструктора  Олега Костянтиновича Антонова» з показом документального фільму «Видатні авіаконструктори». Учні ознайомились з біографією Олега Антонова та його діяльністю. За своє життя він створив понад 50 типів планерів і понад 20 типів літаків. Від кукурузника АН-2 до велетня Руслана. З-під олівця інженера вийшло багато революційних технічних рішень.


Також учні взяли участь у грі «Морський бій», де змогли позмагатись у знаннях з фізики.У рамках Міжнародного Дня Безпечного Інтернету проведено анкетування учнів «Інтернет у житті», відбулось знайомство учнів МПЛА з веб-ресурсом www.onlandia.org.ua. Учні підготували презентації за темою: «Безпека в Інтернеті».

За результатами почутого та побаченого протягом тижня учні різних курсів взяли участь у грі «Що? Де? Коли?». Загалом учні прийняли активну участь у підготовці та проведенні тижня. Складали та розв’язували кросворди, ребуси, малювали стіннівки.