Тиждень права в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту (64)

Згідно з планом роботи ліцею на 2015 – 2016 навчальний рік, з 07 по 11 грудня в ліцеї проводився тиждень правових знань. Протягом тижня учні взяли участь у конкурсі правових бюлетенів, а також інтерв’юванні «Що ви знаєте про права людини?».

 

 

Юрисконсульт ліцею провів з учнями годину спілкування «Твої запитання – мої відповіді», протягом якої розповів про права та обов’язки учнів, а самі учні могли поставити питання, що їх турбують.

В бібліотеці ліцею постійно діюча виставка правової літератури була доповнена деякими періодичними виданнями і представлена учням як «Подорож до джерел історії і права».

Викладач історії і права провів брейн-ринг «Знавці права», на якому учні показали свої знання з правових термінів, державоустрою, своїх прав та обов’язків, а також вирішували правові задачі.

10 грудня з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини було проведено Всеукраїнський урок «Права людини». Його провів викладач правознавства разом з юрисконсультом ліцею, врахувавши результати інтерв’ювання, що було проведено напередодні. Інформація, отримана в ході уроку, виявилась корисною не лише для учнів ліцею, але і для педпрацівників.

Під час підведення підсумків кращі учні були нагороджені грамотами та призами.