м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

ХАКАТОН – ЦЕ НЕ ЛИШЕ ПРО РЕЗУЛЬТАТ, А Й ПРОЦЕС 

Кожен викладач може стати справжнім локомотивом, який рухає вперед суспільство, формує світогляд, інтереси, переконання своїх учнів, а через них – покращує людський капітал всієї країни. Важливо дати викладачам інструменти для таких великих змін!

Детальніше...

01 березня 2019 року в слюсарній майстерні МПЛА Старіченко Любов Валеріївна – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар-ремонтник» та викладач «Матеріалознавства» – Уніят Михайло Анатолійович провели бінарний урок «Використання різноманітних матеріалів при обпилюванні криволінійних поверхонь». На заході були присутні працівники ліцею, гості з інших ЗП(ПТ)О м. Маріуполя, а також методист НМЦ ПТО в Донецькій області Глобіна Н.С.

Детальніше...

У 2017 року був проведений обласний конкурс на краще електронне дидактичне забезпечення навчальних кабінетів спеціальних дисциплін за напрямком підготовки «Транспорт», в якому викладач Пічкур С.О. зайняла ІІ місце, викладач Кононенко І.А. - VI місце.

Детальніше...

23 травня майстер виробничого навчання Старіченко Л.В. провела відкритий урок «Обпилювання криволінійних поверхонь» у групі І курсу з професії «Слюсар-ремонтник. Електрозварник ручного зварювання».

Детальніше...

14 березня 2018 року в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту відбувся семінар-практикум для викладачів «Електротехніки» Маріупольського регіону за темою «Впровадження енергозберігаючих технологій на уроках «Електротехніки».

Детальніше...

На базі Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Донецькій області провів Інтернет-засідання методичної секції педагогічних працівників ПТНЗ Маріупольського та Покровського регіональних методичних об’єднань, які здійснюють підготовку кваліфікованих робітників за напрямками «Сільське господарство» та «Автомобільний транспорт».

Детальніше...

Copyright © 2020. МПЛА 64