Бінарний урок у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

01 березня 2019 року в слюсарній майстерні МПЛА Старіченко Любов Валеріївна – майстер виробничого навчання з професії «Слюсар-ремонтник» та викладач «Матеріалознавства» – Уніят Михайло Анатолійович провели бінарний урок «Використання різноманітних матеріалів при обпилюванні криволінійних поверхонь». На заході були присутні працівники ліцею, гості з інших ЗП(ПТ)О м. Маріуполя, а також методист НМЦ ПТО в Донецькій області Глобіна Н.С.

 

Результати методичної роботи, участь в конкурсах

У 2017 року був проведений обласний конкурс на краще електронне дидактичне забезпечення навчальних кабінетів спеціальних дисциплін за напрямком підготовки «Транспорт», в якому викладач Пічкур С.О. зайняла ІІ місце, викладач Кононенко І.А. - VI місце.

 

20 грудня 2017 року на регіональному семінарі-практикумі з теми «Професійна спрямованість викладання іноземної мови - важливий крок у підготовці висококваліфікованих робітників європейського зразку» та на Інтегрованому уроку «Обробка відкладного коміра з відрізною стійкою» викладач німецької мови Єрмакова А.В. та майстер в/н за професією «Швачка. Оператор швацького устаткування» презентували досвід.

 

У І декаді січня 2018 року  Михавчук О.П., викладач української мови приймала участь у конкурсі до 120-річчя з Дня народження Володимира Сосюри, вірші якої ввійшли до збірника.

 

На засіданні НМР НМЦ ПТО у Донецькій області були розглянуті методичні розробки бінарного уроку німецької мови та виробничого навчання «Професійне спрямування на уроках німецької мови» викладача Єрмакової А.В. і майстра в/н Давидюк О.В., та рекомендовано до друку (протокол № 1 від 26.02.2018).

 

На обласному конкурсі бібліотекарів «Бібліотека ЗП(ПТ)О - лабораторія творчих ідей», бібліотекар Савенко А.М. отримала Диплом переможця у номінації «Читання і підлітки: діапазон бібліотечних ідей і можливостей».

 

В 2017-2018 н.р. на базі МПЛА пройшли засідання трьох регіональних та однієї обласної методичних секцій.

 

На уроці виробничого навчання у Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

23 травня майстер виробничого навчання Старіченко Л.В. провела відкритий урок «Обпилювання криволінійних поверхонь» у групі І курсу з професії «Слюсар-ремонтник. Електрозварник ручного зварювання».

 

Семінар-практикум для викладачів «Електротехніки» Маріупольського регіону

 

14 березня 2018 року в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту відбувся семінар-практикум для викладачів «Електротехніки» Маріупольського регіону за темою «Впровадження енергозберігаючих технологій на уроках «Електротехніки». Основною частиною заходу стало проведення і обговорення відкритого уроку-семінару Левковської Н.В. на тему «Виробництво та розподіл електроенергії». Урок проводився у групі за спеціальністю «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електрообладнання». Учні, заздалегідь поділені на команди, підготували інформацію і виступили з презентаціями, що розкривали проблеми розвитку енергетики в Україні, її вплив на навколишнє середовище та екологію. В кінці уроку учні висловили свої пропозиції щодо енергозбереження в побуті та на підприємстві.

Декада предметів природничо-математичного циклу в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту

З 5.02.2018 по 16.02.2018 в Маріупольському професійному ліцеї автотранспорту проводилась декада предметів природничо-математичного циклу.

 

Особливої уваги приділялось Міжнародному Дню Безпечного Інтернету. Міжнародний День Безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначається у другий день другого тижня другого місяця року.