м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

У сучасному світі неможливо прожити без грошей. Кожен із нас хотів би здобути певну матеріальну незалежність та соціальний статус. І в цьому, зрештою, немає нічого поганого: що поганого в бажанні людини забезпечити безбідне існування собі та своїй родині? Але питання не лише в бажанні мати гроші, а в тому, яке місце це бажання посідає серед інших людських потреб та прагнень. Чи не виникає дисбалансу між матеріальними та духовними потребами людини, чи не думає часом людина, що матеріальна забезпеченість – головна і єдина запорука щастя? Багатьом із нас варто було б час від часу ставити собі ці питання, аби не розгубити закладене в нас, не зрадити вічні цінності, кружляючи у вирі сучасного життя.

Детальніше...

Молодіжне свято 14 лютого-День закоханих, учні МПЛА проводили цілий день. На перервах лунала романтична та сучасна музика, працювала пошта-традиційний елемент цього дня, була встановлена фотозона у стилі Instagram. Ця ідея сподобалася не тільки учням, а й педагогам, які також зробили на пам'ять собі фото. Доречі, був оголошен фотоконкурс на кращу світлину, за підсумками якого на переможців як завжди чекав приз. Увечері святкування продовжилося у гуртожитку, де також із яскравими декораціями та candy-подарунками пройшла вікторина з питаннями та творчими завданнями. Закінчився вечір дискотекою.

Оформленням заходу та його проведенням займався соціальний педагог Тімєєва Олександра та її творчий гурток.

Детальніше...

28 квітня у стінах МПЛА відбулась творча зустріч серед учениць спеціальності парикмахер-модельєр, де соціальний педагог Тімєєва Олександра провела майстер-клас з виду художнього розпису – мехенді. На дівчат очікувала цікава лекція за темою культурного наслідування Індії та невелика виставка справжніх індійських предметів одягу, декору, літератури, що супроводжувалось етнічною музикою. У другій частині зустрічі кожна учениця мала змогу зробити свій власний розпис хною на руці або малюнок на папері. Дівчата отримали елементарні знання та практику у такому популярному сьогодні виді послуги у сфері краси, як  мехенді, відчули різницю між матеріалами, з якими найчастіше працюють майстри, дізналися про стилі орнаменту, значення кожного візерунку.

Детальніше...

Copyright © 2020. МПЛА 64