м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» – відомча заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України, що була заснована 11 липня 2005 року. Нею «відзначаються педагогічні та науково-педагогічні працівники, державні службовці, інші працівники сфери освіти, які зробили вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки, досягли визначних успіхів у виховній, навчальній, навчально-виховній, навчально-виробничій роботі, навчально-методичному забезпеченні загальної середньої та професійно-технічної освіти, розробці програм розвитку загальної середньої та професійно-технічної освіти, організації навчально-методичної та науково-методичної роботи, підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, розвитку педагогічної освіти, створенні високоякісних підручників і навчальних посібників, впровадженні сучасних методів теорії і практики навчання і виховання, визначенні перспектив та напрямів розвитку загальної середньої та професійно-технічної освіти».

Детальніше...

Протягом 11-15 листопада 2019 р. викладач української мови та літератури Маріупольського професійного ліцею автотранспорту Михавчук Оксана Петрівна взяла участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» (номінація «Зарубіжна література»), який відбувався на базі Маріупольської спеціалізованої школи №3.

Детальніше...

23-25 жовтня у м. Києві відбулася Десята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Детальніше...

25 – 27 жовтня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся VIII Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті – 2016» та IV Міжнародна виставка «World Edu».

Детальніше...

А. В.  Єрмакова
Німецька мова з професійною спрямованістю
ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ ДО ТЕМИ «МИ ПРАЦЮЄМО В СЛЮСАРНІЙ МАЙСТЕРНІ»
Подробнее

Н.В. Левковська
Методичні рекомендації щодо самостійної роботи учнів при вивченні електротехніки
Подробнее

С. О. Пічкур  
ПРАКТИКУМ З ЛАБОРАТОРНО-ПРАКТИЧНИХ РОБІТ (НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК)
з дисципліни: «БУДОВА І ТЕХНІЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ КРАНІВ АВТОМОБІЛЬНИХ»
Для професії: 8332. «Машиніст крану автомобільного»
Подробнее

Copyright © 2020. МПЛА 64