Підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018-2019 роках

1. Левковська Н.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи  - 10.2018 на базі УМО.
2. Пічкур С.В. , заступник директора з навчально-виховної роботи - 12.2019 на базі УМО.
3. Тімєєва О.О., соціальний педагог - 05.2019 на базі ОБЛІППО.
4. Біткіне С.Г., майстер виробничого навчання - 09.2018 на баз БІНПО.
5. Гальченко Г.А., викладач - 03.2018 на базі Бердянського ДПЗО.
6. Дейко В.А., викладач - 09.2018 на базі БІНПО.
7. Кононенко І.А., викладач - 01.2018 на базі ДВНЗ.
8. Левковська Н.В., викладач  - 09. 2018 на базі БІНПО.
9. Маркова Н.А., викладач - 03.2018 на базі ДВНЗ.
10. Михавчук О.П., викладач - 03.2018 на базі Бердянського ДПЗО.
11. Назаренко О.І., викладач - 12.2018 на базі СУНУ.
12. Пічкур С.О., викладач - 09. 2018 на базі БІНПО.
13. Старіченко Л.В., майстер виробничого навчання - 09.2018 на баз БІНПО.
14. Уніят М.А., викладач - 09. 2018 на базі БІНПО.
15. Ярошова І.О., викладач - 12.2018 на базі СУНУ.

Робочі розряди майстрів виробничого навчання станом на 2019 рік

№ з/п

П. І. Б.

Назви робочих професій, з яких майстер в/н навчає учнів

(не інтегровані)

Який розряд (клас, категорію) має майстер

Підвищував (підтверджував) робочу кваліфікацію (в 2014-2018 роках) на виробництві за місцем проживання

Підвищував (підтверджував) робочу кваліфікацію (в 2014-2018 роках) в базових ЗП(ПТ)О

 
 

на який розряд

яке підприємство видало документ

дата видачі

на який розряд

який заклад видав документ

дата видачі

 

1

2

3

4

6

7

8

13

14

15

 
  1.  

Андрієнко Олександр а Олександрівна

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

4

4

ПАТ «СП Укренергочермет»

10.05.2016

 

 

 

 
  1.  

Біткіне Сергій Геннадійович

електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

6

6

ПАТ «МК «Азовсталь»

25.10.2016

 

 

 

 
  1.  

Гольченко Олександр Васильович

слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

5

5

ПАТ «АОМ»

23.01.2017

 

 

 

 
  1.  

Давидюк Олена Володимирівна

швачка, оператор швацького устаткування

6

6

ТОВ «Фірма Маріта»

28.09.2017

6

Хмельницький центр ПТО сфери послуг

01.03.2018

 
  1.  

Дмитрієва Тетяна Іллівна

швачка, оператор швацького устаткування

5

5

ТОВ «Фірма Маріта»

21.09.2018

 

 

 

 
  1.  

Ландишева Ольга Вікторівна

електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та н/а машинах, контролер зварювальних робіт

4

4

ПАТ «ММК ім. Ілліча»

28.09.2018

 

 

 

 
  1.  

Старіченко Любов Валеріївна

складальник корпусів металевих суден

4

4

ПАТ «АЗМ»

10.12.2018

 

 

 

 
  1.  

Хазова Оксана Іванівна

перукар (перукар-модельєр)

перукар (перукар-модельєр)

перукар (перукар-модельєр)

Перукарня «Добро пожаловать»

28.10.2015

перукар-модельєр

Миколаївське ВПУ технологій та дизайну

30.03.2018

 

Атестація педагогічних працівників 2019

1. Присвоєно:
- Біткіне С.Г., майстру виробничого навчання - 12 тарифний розряд
- Гальченко Г.А., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»
- Назаренко О.І., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»
- Уніяту М.А., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

 

2. Визначено відповідність:
- Старіченко Л.В., майстра виробничого навчання - педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»
- Ярошової І.О., викладача - кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».