м. Маріуполь, вул. Таганрозька, 199
факс +38 (0629) 587 389, +38 (097) 062 98 96

mpla64@ukr.net

1. Присвоєно:

- Андрієнко О.О., майстру виробничого навчання - 13 тарифний розряд

- Кравченку О.В., майстру виробничого навчання - 14 тарифний розряд

- Гальченко Г.А., метадисту - кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»

- Кононенку І.А., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»

- Косих Т.КА., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії».

2. Визначено відповідність:

- Ткаченка В.В., викладача - кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії»

- Ліліної Т.О., вихователя – 12 тарифний розряд

- Левковської Н.В. заступника директора з навчально-виробничої роботи

- Пічкур С.О. заступника директора з навчально-виховної роботи.

  1. Головань В.І., директор – ДВНЗ «УМО» НАПН.
  2. Гальченко Г.А., методист – ДВНЗ «УМО» НАПН.
  3. Кравченко О.В., майстер виробничого навчання – на баз Селидівського професійного ліцею.
  4. Васильєва О.В., майстер виробничого навчання – на баз Селидівського професійного ліцею.
  5. Асаула О.В., майстер виробничого навчання – на баз Селидівського професійного ліцею.
  6. Войнова Н.В., викладач – на базі ДВНЗ.
  7. Сазонова М.І., викладач – на базі ДВНЗ.
  8. Жигжжавин Е.Д., викладач – на базі ДВНЗ «ПДТУ».
  9. Ткаченко В.В., викладач – на базі ДВНЗ «ПДТУ».

1. Левковська Н.В., заступник директора з навчально-виробничої роботи  - 10.2018 на базі УМО.
2. Пічкур С.В. , заступник директора з навчально-виховної роботи - 12.2019 на базі УМО.
3. Тімєєва О.О., соціальний педагог - 05.2019 на базі ОБЛІППО.
4. Біткіне С.Г., майстер виробничого навчання - 09.2018 на баз БІНПО.
5. Гальченко Г.А., викладач - 03.2018 на базі Бердянського ДПЗО.
6. Дейко В.А., викладач - 09.2018 на базі БІНПО.
7. Кононенко І.А., викладач - 01.2018 на базі ДВНЗ.
8. Левковська Н.В., викладач  - 09. 2018 на базі БІНПО.
9. Маркова Н.А., викладач - 03.2018 на базі ДВНЗ.
10. Михавчук О.П., викладач - 03.2018 на базі Бердянського ДПЗО.
11. Назаренко О.І., викладач - 12.2018 на базі СУНУ.
12. Пічкур С.О., викладач - 09. 2018 на базі БІНПО.
13. Старіченко Л.В., майстер виробничого навчання - 09.2018 на баз БІНПО.
14. Уніят М.А., викладач - 09. 2018 на базі БІНПО.
15. Ярошова І.О., викладач - 12.2018 на базі СУНУ.

1. Присвоєно:
- Біткіне С.Г., майстру виробничого навчання - 12 тарифний розряд
- Гальченко Г.А., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії»
- Назаренко О.І., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»
- Уніяту М.А., викладачу - кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

2. Визначено відповідність:
- Старіченко Л.В., майстра виробничого навчання - педагогічному званню «майстер виробничого навчання ІІ категорії»
- Ярошової І.О., викладача - кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії».

  • 1
  • 2

Copyright © 2020. МПЛА 64